O projektu

Bookmarky.cz

Na serveru bookmarky.cz si můžete uspořádat všechny své oblíbené odkazy.

Vytvoříte si vlastní stránku, ve které můžete mít odkazy v označených "zásuvkách" - skupinách.

Pomocí myši můžete přetahovat jednotlivé záložky mezi skupinami nebo přesouvat celé skupiny. U záložek si nastavíte popis, přidáváte poznámky, ikony  nebo pro rychlé vyhledání nálepky (tagy).

Zajímavé odkazy se také můžete nabídnout ostatním uživatelům a tak pomoci vytvořit síť užitečných odkazů.

Novou stránku uložíte jedním kliknutím na tlačítko uložené na liště prohlížeče. Návod zde. Podrobnosti odkazu jako obrázek, tagy nebo poznámky si můžete nastavit kdykoliv později.

Prohlédněte si na videu jednoduchý postup, jak začít.

 

Není lepší používat záložky v prohlížeči?

Všechny oblíbené položky jsou logicky svázány s prohlížečem. Ať už používáte Firefox, Internet Explorer nebo Operu, vždy používáte oddělenou skupinu odkazů. Z počítače v zaměstnání nebo ve škole se také nedostanete ke svým domácím záložkám. O své záložky můžete také přijít po reinstalaci nebo havárii systému. Pokud používáte Bookmarky.cz, můžete s odkazy pracovat možná ještě lépe a navíc je máte k dispozici všude.

Bookmarky.cz vám nabízejí také více možností k tomu, abyste svůj odkaz našli opravdu rychle, bez ohledu na jejich množství.

Na serveru Bookmarky.cz naleznete také spoustu zatříděných odkazů, které můžete jedním kliknutím uložit i do svých záložek.

Postranní lišta

Bookmarky.cz vám nabízí nejen vytvoření vlastní stránky s odkazy, ale také postranní lištu, kterou můžete používat v každém běžném prohlížeči - tedy ve Firefoxu, Internet Exploreru i Opeře. Způsob instalace je podobný jako u tlačítka pro přidávání odkazů.

Bookmarky.cz   ©2007  All rights reserved | Náměty, připomínky:support@bookmarky.cz

Bookmarky vám přináší AXIS Webdesign studio - tvorba www stránek na skvělém publikačním systému ProfiCMS