Pravidla

Pravidla pro používání služby Bookmarky.cz

Vážím si toho, pokud zveřejníte kvalitní odkazy nebo si vytvoříte vlastní zajímavý portál s tématy, které vás nejvíce zajímají. Můžete  také zveřejnit odkaz na své osobní nebo firemní stránky. Pokud přidáte i zajímavý popis a tagy (tj. slova vystihující téma webu), určitě pomůžete zvýšit návštěvnost webu a jiným uživatelům pomůžete najít ty stránky, které hledají.

Pokud si však, stejně jako my, přejete, aby měli i ostatní maximální užitek z vašich odkazů, prosíme o dodržení několika jednoduchých pravidel:

  1. Žádný uživatel nesmí zveřejnit odkaz na stránky s tematikou, která není v souladu se zákony České nebo Slovenské republiky, dále také odkazy na pornografii, warez, odkazy na download nelegálních souborů apod.
  2. Uživatel nesmí vytvářet linkové farmy, spam, odkazy na affiliate, záměrně zavádějící popisy nebo tagy apod. ani žádné odkazy na stránky vytvořené s úmyslem poškodit konkrétní osobu nebo firmu.
  3. Uživatel nesmí vytvářet uživatelské stránky odkazující na jediný server nebo omezenou skupinu serverů. I toto je posuzováno jako spam.
  4. Uživatel v případě zveřejnění odkazu zkontroluje jeho funkčnost a dbá také na jeho výstižný popis.
  5. Bookmarky.cz doporučují každý odkaz označit klíčovými slovy - tagy. Pomocí tagů se odkazy zatřídí do katalogu a je snazší je později najít.
  6. Neexistuje právní nárok na používání služby Bookmarky.cz. Provozovatel si také vyhrazuje právo bez udání důvodu pozastavit uživateli možnost zveřejnit odkazy nebo účet zrušit*.
  7. Vyhrazujeme si právo použít zadanou e-mailovou adresu pro zasílání interních zpráv, novinek a upozornění. E-mailová adresa nebude nikdy zveřejněna ani poskytnuta třetím stranám.
  8. Provozovatel serveru neručí za škody způsobené ztrátou nebo poškozením dat (platí také při smazání účtu po porušení pravidel).
  9. Pokud nesouhlasíte s pravidly, nesmíte tuto službu používat .

V případě porušení pravidel nebo i náznaku zneužívání serveru může být i bez varování zablokována možnost zveřejnění odkazu nebo smazán celý účet, v krajním případě může být zablokován přístup z IP adresy vlastníka účtu.

*) Není v našem zájmu trápit kohokoliv záměrným mazáním účtů. V případě porušení pravidel se může zobrazit upozornění na uživatelské stránce. Není to však pravidlem, spamboty a recidivisty posílám do pekel ihned.

Bookmarky.cz nejsou a nebudou pouze katalogem novinek nebo zajímavostí. Chceme svým uživatelům vytvořit místo, kde je možné nejen uspořádat své záložky, ale také rychle najít spoustu užitečných odkazů.

Tipy pro zveřejnění odkazu

1) Pokud chcete aby váš příspěvek bylo možné snadněji vyhledat, je vhodné použít některý z populárních tagů na úvodní straně.

2) Nové odkazy se zobrazují podle času vložení. Pokud zveřejníte odkaz, který jste si uložili před týdnem, zřejmě na úvodní straně nebude.

3) Pro vyšší přehlednost si nastavte různé barvy odkazů.

4) Označte si odkazy i pomocí ikony, zvýšíte tím přehlednost odkazů.

 

Bookmarky.cz   ©2007  All rights reserved | Náměty, připomínky:support@bookmarky.cz

Bookmarky vám přináší AXIS Webdesign studio - tvorba www stránek na skvělém publikačním systému ProfiCMS